Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Skupujemy pojazdy do kasacji w Pile 

 

Zanim przejdziemy do opisania całego procesu należałoby wyjaśnić Państwu czym w  ogóle jest skup aut. Skup aut jak sama nazwa wskazuje zajmuje się skupowaniem używanych aut praktycznie w każdym stanie. Do skupu można oddać auto w każdym stanie, może być to nowe auto jak i stare auto, auto poleasingowe, auto nie nadające się do jazdy czy też auto powypadkowe.  Skupujemy wszystkie auta z terenu miasta Piła i okolic. Auta do kasacji w Pile tylko z Kasacja.pl z Dobina. 

 

W naszej firmie Stacji Demontażu Pojazdów Dobino niedaleko Wałcza zajmujemy się właśnie skupowaniem aut od klientów i ich złomowaniem. 

 

Proces skupu aut w Pile przebiega bardzo sprawnie.

 
Po stronie klienta wystarczy jedynie wybranie nr telefonu bezpośrednio do naszej firmy, który znajdzie na stronie  kasacja.pl, a nasi doświadczeni pracownicy poinstruują o dalszych procedurach. Auta przeznaczone na złom odbieramy już tego samego dnia ze wskazanej lokalizacji przez klienta, do miasta Piła dojeżdżamy nawet po kilka razy dziennie. Obsługujemy ponad to okoliczne miejscowości z województw zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Nie stanowi dla nas problemu, czy będzie to auto z Poznania, Wielenia, Drawska czy Szczecinka, przyjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy klienta auto.
 
Nasza firma skup aut w Pile i okolicznych miejscowościach prowadzi od bardzo długiego czasu, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić klientom profesjonalną obsługę, darmowy transport auta na złom, a co najważniejsze najlepszą ceną za oddanie auta na złom. Formalności zostają wykonane w ten sam dzień po oddaniu auta na szrot. 
 

Obiór auta przeznaczonych na skup, złom z Piły i okolicznych miejscowości

 
Skontaktuj się już dzisiaj z  kasacja.pl a niedługo odbierzemy Twoje auto na złom z Piły lub okolicznej miejscowości. ( Wyrzysk, Osiek nad Notecią, Kaczory lub inne miasteczka w okolicy ) 

Auto Kasacja pojazdów Piła

KONTAKT

05 października 2021
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie