Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Auto na złom w okolicy Świdwina, Karlina i innych miejscowościach !

 

W obecnych czasach na polskich drogach i nie tylko jeździ wiele aut, jedne z nich są nowe, inne nieco starsze, ale też zdarzają się auta, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Nasi klienci wiedząc o fakcie, że termin przydatności pojazdu dobiega ku końcowi wybierają numer kontaktowy naszej firmy, czyli Stacji Demontażu Pojazdów Dobino, można zadać pytanie dlaczego akurat nas klienci szukają kiedy chcą oddać auto na złom i dlaczego akurat są to kierowcy z Świdwina, Karlina i okolic ? Odpowiemy na to pytanie w poniższym tekście. 

 

Szybka kasacja pojazdów w Świdwinie, Sławoborze i całym woj. Zachodniopomorskim..

 

Tak jak pisaliśmy wyżej dowiedzą się Państwo dlaczego akurat nas wybierają klienci do kasacji pojazdów. Nieskromnie powiemy, że po prostu wiemy jak to robić, sprawnie i skutecznie.  Swoją siedzibę mamy w malowniczo położonej miejscowości Dobino niedaleko Wałcza, to właśnie tam od długiego czasu oferujemy klientom skup pojazdów, złomowanie, skup katalizatorów jak i sprzedaż części zamiennych. Do tej małej miejscowości można powiedzieć zjeżdżają auta i pojazdy przeznaczone na złom z każdego zakątka naszej polskiej ziemi, głównie są to woj. wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie czy nawet lubuskie, stąd nie dziwi nas, że dzwonią do nas klienci ze Świdwina Stargardu i okolic aby zezłomować ich pojazd. 

 

Płacimy najwięcej za oddanie auta na złom w Świdwinie i Sławoborze, skupujemy pojazdy i katalizatory, sprzedajemy części zamienne.

 

Czy pieniądze w dzisiejszych czasach dają nam maksymalną satysfakcję ? Czy są ode dla nas ważne ? Czy w końcu pieniądze dają szczęście ? Nie chcielibyśmy zabierać stanowiska w tych kwestiach jednak chcemy dawać klientom możliwie najlepszą cenę za oddanie pojazdu na złom, także klientom z Świdwina oferujemy super cenę za złomowanie pojazdu czy oddanie katalizatora na skup. W celu podsumowanie dodamy, że auta do kasacji odbieramy nawet tego samego dnia po zgłoszeniu więc nie zwlekaj dłużej, zadzwoń do nas i przekonaj się ile możesz otrzymać za swój pojazd, który oddasz nam do kasacji.  

 

Auto na złom Świdwin

Zadzwoń: +48 500 170 290

20 stycznia 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie