Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Dobino CUP 2022 w Pile ! 

Miło nam poinformować, że nasza firma została sponsorem tytularnym wydarzenia jakie będzie miało miejsce 3 kwietnia w Pile na stadionie powiatowym przy ul Okrzei 4. Wspólnie z firmą K-Sport organizujemy duży turniej dla dzieci urodzonych w 2012 lub młodszych. Na naszym turnieju wystąpią tak uznane marki na polskiej arenie piłkarskiej jak Pogoń Szczecin, Arkonia Szczecin, Warta Poznań, Chojniczanka Chojnice, Elana Toruń, Zawisza Bydgoszcz oraz pilskie akademie piłkarskie Akademia Reissa, Soccers Stars oraz KP Piła.  Dodamy, że patronatem honorowym wydarzenie objęło Starostwo Pilskie z Panem Starostą Eligiuszem Komarowskim. Liczymy, że nasz turniej będzie doskonałą okazją do promocji regionu pilskiego, rozwoju młodych piłkarzy i przyniesie niesamowite, niezapomniane emocje. 

 

Będzie to nasz pierwszy wspólny turniej z Kasacją Pojazdów z Dobina k Wałcza prowadzoną przez Pana Sebastiana Kurowskiego jednak mamy gorącą nadzieję, że nie ostatni. Dzięki wsparciu sponsora tytularnego będziemy mogli zapewnić zawodnikom mnóstwo emocji i ciekawy turniej okraszony super nagrodami. Warto dodać, że całość wydarzenia poprowadzi profesjonalny spiker co nada turniejowi uroku, a dzieci poczują się jak na prawdziwym piłkarskim meczu.  - powiedział organizator turnieju Patryk Królak. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego profilu wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook, nasza nazwa to K-Sport Kasacja Dobino Cup oraz na nasz fan page Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski. 

 

Kasacja Dobino - skup pojazdów, kasacja, auto złom, złomowanie pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych. 

 

Skontaktujcie się z Nami ! Auta do kasacji odbieramy jeszcze tego samego dnia i prawdopodobnie płacimy najwięcej na rynku ! Nie czekaj, dzwoń ! 

 

Kasacja Dobino CUP 2022 w Pile 

Zadzwoń: +48 500 170 290

18 marca 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie