Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów i skup katalizatorów w Chojnicach ! 

Chojnice to miasto położone w województwie pomorskim i jest ono stolicą powiatu chojnickiego, a zatem można powiedzieć, że w całych Chojnicach jeździ wiele pojazdów, samochodów, których wiek wskazuje, że niebawem będą one musiały udać się na złomowanie. Z większości aut, które trafią do stacji demontażu aut pewnie uda się uzyskać części zamienne na sprzedaż, ale pozostałe w całości zostaną przeznaczone do kasacji. Taki proces spotka kiedyś każde auto, kiedyś również te obecnie stare pojazdy były nowe i zadbane, a teraz trafiają na auto złom. Będąc mieszkańcem Chojnic, który nie wie gdzie oddać auto do kasacji sugerujemy wybranie naszej firmy, a więc Kasacji Pojazdów Dobino niedaleko Wałcza. 

 

Odbiór aut na złom z Chojnic i okolic jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu ! 

Wielu z nas posiadając stare auto przeznaczone na typowy szrot zastanawia się co dalej, gdzie taki pojazd oddać aby było wykonane to legalnie i z zachowaniem wszelkich norm i praw. Nasza stacja demontażu pojazdów w Dobinie oferuje szybką realizację w zakresie oddania pojazdów do kasacji. Oferujemy swoim klientom minimum formalności, ponieważ wiemy, że czas w dzisiejszych czasach to coś co ceni sobie każdy, a i ciągle go nam brakuje. Nasi kierowcy są w stanie odebrać pojazd przeznaczony do kasacji jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu, a pracownicy biurowi wręczą klientowi sporą część pieniędzy za zezłomowanie auta. 

 

Lipnice, Chojnaty, Topole, Rytel Kaliska czy Chojnice to właśnie stąd odbierzemy Twoja auto do kasacji, które jest przeznaczone na złom. 

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i oddaj nam swój stary pojazd, którego żywotność dobiegła końca lub tak został uszkodzony, że nie nadaje się do dalszej jazdy. My wiemy jak auto skasować i zrobić to zachowując min formalności, a jednocześnie płacąc najwięcej. Dobino, niech ta miejscowość kojarzy się każdemu kto myśli o kasacji pojazdu. 

.

 

Kasacja pojazdów Chojnice

Zadzwoń: +48 500 170 290

27 stycznia 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie