Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Gdzie oddać auto do kasacji w mieście Czarnków i okolicy ? 

Na pytanie które znajduje się powyżej znamy odpowiedź. Pojazdy, auta do kasacji z miejscowości Czarnków, Połajewo lub innej bliskiej okolicy należy oddać do Stacji Demontażu Pojazdów z Dobina. Dlaczego akurat nasza firma ma zająć się złomowaniem auto ? Otóż jesteśmy firmą, która na rynku kasacji pojazdów jest już od bardzo wielu lat i posiadamy w tej kwestii bardzo duże doświadczenie. Posiadamy również bogatą flotę aut, które pozwalają nam odbierać auta jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. Na końcu oczywiście wypłacamy klientowi solidne wynagrodzenie za złomowanie pojazdu w naszej stacji, a uwierzcie płacimy prawdopodobnie najwięcej z branży. Także jeśli jesteś mieszkańcem Czarnkowa i Twoje auto kończy swój żywot to nie zastanawiaj się dłużej tylko skontaktuj się z Nami ! 

 

Stare auta z Czarnkowa idą na złom.. Kasacja pojazdów w Dobinie odpowiednio zajmie się całym procesem. 

Czarnków i jego okolica jak wiele miast w Polsce na swoich drogach posiada wiele starych pojazdów, które niebawem udadzą się na odpoczynek, a więc zostaną zezłomowane. Każdy z nas jest przywiązany do swojego auta jednak przychodzi taki czas gdy stare auto musimy wymienić i wtedy to my służymy pomocną dłonią, a dodatkowo odpowiednio zapłacimy. Nasz szrot oferuje klientom nie tylko z Czarnkowa ale też innym minimum formalności i szybki czas kasacji pojazdu. 

 

Kto zapłaci najwięcej za oddanie pojazdu do kasacji w Czarnkowie ? 

Na to pytanie nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale wiemy, że według naszych obliczeń płacimy najwięcej w okolicy. Skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych, kasacja pojazdów, sprawna obsługa doświadczonego personelu - to wszystko w kasacja.pl 

Kasacja pojazdów Czarnków 

Zadzwoń: +48 500 170 290

02 lutego 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie