Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

KONTAKT

Odbieramy auta i pojazdy do kasacji z miejscowości Człuchów i okolic. 

Nasza firma czyli Stacja Demontażu pojazdów z Dobina oferuje również usługi kasacji pojazdów na terenie miasta Człuchów, Chojnice, Dobre czy inne okoliczne miasteczka. Proces odbioru auta czy też pojazdu klienta odbywa się bardzo sprawnie, nawet już w ten sam dzień po zgłoszeniu telefonicznym czy e-mail. Nasi doświadczeni pracownicy dodatkowo odpowiedzą na wszystkie zadana pytania, znając topografię terenu bez problemu trafią pod wskazany adres w Człuchowie czy innej okolicznej miejscowości. 

 

W jaki sposób oddać auto do kasacji jeśli mieszkam w Człuchowie ? 

Proces realizacji kasacji pojazdu przebiega bardzo sprawnie. Szukając odpowiedniej firmy do kasacji auta, czy oddania auta na złom wystarczy wpisać w Google kasacja Dobino i już mamy odpowiedni adres firmy, która zapewni nam najlepszą cenę za oddanie auta na szrot. Nie ma znaczenia, że mieszkasz w Człuchowie, Chojnicach, Drawsku czy innej miejscowości, nasi kierowcy mogą być u Ciebie jeszcze tego samego dnia. Zapewniamy transport pojazdu przeznaczonego do kasacji jak i gotówkową transakcję i minimalizm formalności. 

 

Kasacja pojazdów w Człuchowie, Chojnicach i okolicznych miasteczkach tylko z firmą Kasacja.pl 

Po przeczytaniu tych wszystkich informacji nie ma co się dłużej zastanawiać tylko wybrać numer telefonu i skontaktować się bezpośrednio z nami. Kasacja.pl to odpowiedni adres, nie zwlekaj dłużej oddaj swoje auto na złom. 

 

Kasacja pojazdów Człuchów, Auto Kasacja Człuchów 

25 października 2021
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie