Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 790 215 220

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Mega Kasacja pojazdów w miejscowości Dobrzany i okolicach, oddaj nam swoje auto na złom.

 

Nasza Stacja demontażu pojazdów odbiera auta na złom również w miejscowości Dobrzany i innych okolicznych miasteczkach jak Studnica, Ińsko itd. Nasi kierowcy po odbiór pojazdu do kasacji docierają dosłownie wszędzie, dlatego nie ma dla nas znaczenia skąd dzwonisz, odbieramy pojazd bezpośrednio z Twojej lokalizacji, a żeby było jeszcze ciekawiej to jesteśmy w stanie zrobić to jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. 

 

Dlaczego oferujemy najlepsze ceny za kasację pojazdów w Dobrzanach ? 

 

Jesteśmy firmą, która na rynku kasacji pojazdów jest bardzo długi okres czasu. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy bagaż doświadczeń, znamy oczekiwania klienta, a przede wszystkim warunki jakie panują na rynku kasacji pojazdów. Z nami zezłomowanie auta jest szybkim i opłacalnym procesem. Dodatkowo oferujemy również możliwość skupu katalizatorów, za które również oferujemy jedne z najlepszych cen. 

 

Jak oddać auto na złom w miejscowości Dobrzany ? 

 

Kasacja pojazdów w Dobrzanach nigdy nie była taka prosta, wystarczy wejść na naszą stronę kasacja.pl wybrać numer telefonu lub wypełnić formularz kontaktowy i samodzielnie wycenić usługę. Nasi pracownicy odbiorą pojazd na szrot jeszcze tego samego dnia, a Twój portfel będzie zdecydowanie grubszy. Stacja demontażu pojazdów Dobino to najlepsze miejsce na złomowanie pojazdów. 

 

Kasacja pojazdów Dobrzany, auto kasacja

Zadzwoń: +48 500 170 290

16 listopada 2021
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie