Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
16 listopada 2021

Zadzwoń: +48 500 170 290

Kasacja pojazdów Dobrzany, auto kasacja

Mega Kasacja pojazdów w miejscowości Dobrzany i okolicach, oddaj nam swoje auto na złom.

 

Nasza Stacja demontażu pojazdów odbiera auta na złom również w miejscowości Dobrzany i innych okolicznych miasteczkach jak Studnica, Ińsko itd. Nasi kierowcy po odbiór pojazdu do kasacji docierają dosłownie wszędzie, dlatego nie ma dla nas znaczenia skąd dzwonisz, odbieramy pojazd bezpośrednio z Twojej lokalizacji, a żeby było jeszcze ciekawiej to jesteśmy w stanie zrobić to jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. 

 

Dlaczego oferujemy najlepsze ceny za kasację pojazdów w Dobrzanach ? 

 

Jesteśmy firmą, która na rynku kasacji pojazdów jest bardzo długi okres czasu. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy bagaż doświadczeń, znamy oczekiwania klienta, a przede wszystkim warunki jakie panują na rynku kasacji pojazdów. Z nami zezłomowanie auta jest szybkim i opłacalnym procesem. Dodatkowo oferujemy również możliwość skupu katalizatorów, za które również oferujemy jedne z najlepszych cen. 

 

Jak oddać auto na złom w miejscowości Dobrzany ? 

 

Kasacja pojazdów w Dobrzanach nigdy nie była taka prosta, wystarczy wejść na naszą stronę kasacja.pl wybrać numer telefonu lub wypełnić formularz kontaktowy i samodzielnie wycenić usługę. Nasi pracownicy odbiorą pojazd na szrot jeszcze tego samego dnia, a Twój portfel będzie zdecydowanie grubszy. Stacja demontażu pojazdów Dobino to najlepsze miejsce na złomowanie pojazdów. 

 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów