Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

UPOWAŻNIENIE

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów w Goleniowe 

Kolejne miasto dołączyło do obsługiwanych przez naszą Stację Demontażu Pojazdów miejscowości. Dzisiaj krótko przedstawimy Państwu proces kasacji pojazdów w miejscowości Goleniów niedaleko Szczecina.  Goleniów czyli miejscowość znana przede wszystkim z lotniska, z którego dziennie odlatują niezliczone ilości samolotów. To właśnie tutaj w Goleniowie również odbieramy codziennie auta do kasacji i nie tylko. Często zdarzają się to pojazdy nie nadające do użytku po wypadku, auta powypadkowe czy też auta, które ze starości idą na złom. 

 

Auto kasacja pojazdów Goleniów oraz skup katalizatorów i sprzedaż części zamiennych do aut 

Dokładnie wszystko to co wypisaliśmy w nagłówku a więc kasacja pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych oferujemy klientom z miejscowości Goleniów w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy w stanie stwierdzić, że prawdopodobnie płacimy najwięcej w branży za oddanie auta czy pojazdu na złom. Nasi doświadczeni pracownicy dojeżdżają do klientów jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu pojazdu do kasacji w Goleniowie. 

 

Szukając najlepszej kasacji pojazdów w Goleniowie wybierz kasacja.pl Kompleksowa obsługa z zakresu złomowania pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych, a wszystko to w Twojej miejscowości Goleniów. 

 

Kasacja pojazdów Goleniów 

Zadzwoń: +48 500 170 290

16 września 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie