Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 790 215 220

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Gryfice 

Doświadczenie, profesjonalizm, jakość wykonywanych usług te słowa słyszymy i czytamy dość często, jednak musieliśmy o nich napisać ponieważ to one oddają charakter naszej Stacji Demontażu Pojazdów Dobino. Nasza firma oferuje jak widzicie również kasację pojazdów z klientów z Gryfic i najbliższej okolicy tego miasteczka. Szukając kasacji pojazdów w Gryficach wystarczy wybrać naszą firmę, a gwarantujemy otrzymacie wszystko to czego szukaliście, a więc : profesjonalne złomowanie pojazdu, szybką i fachową obsługę, niesamowitą wiedzę z zakresu utylizacji pojazdów, a przede wszystkim za zezłomowanie waszego pojazdu prawdopodobnie zapłacimy najwięcej nie tylko w Gryfiach ale i całej okolicy. 

 

Złomowanie pojazdów i kasacja w Gryficach 

Złomowanie pojazdów w miejscowości Gryfice jest możliwe i to bardzo szybko. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta, ustalić miejsce odbioru pojazdu do kasacji z Gryfic bądź okolic i gotowe. Zapewniamy szybką obsługę złomowania auta, pojazd przeznaczony do kasacji z Gryfic odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. Cały proces kasacji pojazdu dla klientów z Gryfic jest legalny i wykonany zgodnie z wszelkimi wymogami. Mało tego, nasza firma oferuje prawdopodobnie najwięcej pieniędzy za zezłomowanie auta, wiemy to z doświadczenia, a to jest bardzo duże. 

 

 

Skup katalizatorów, skup używanych aut, sprzedaż części zamiennych, kasacja pojazdów, auta na złom, złomowisko Gryfice, tak to wszystko dostępne dla klientów z Gryfic i okolic. 

 

Kasacja pojazdów Gryfice

Zadzwoń: +48 500 170 290

15 lipca 2022
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie