Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Stacja demontażu pojazdów czyli Kasacja pojazdów w Jastrowiu 

Jastrowie to miejscowość położona w północnej wielkopolsce niedaleko takich miast jak Piła, Wałcz czy Koszalin. To właśnie tutaj po jastrowskich drogach jeździ wiele pojazdów, które za jakiś czas jak każde auto trafią na auto szrot. Każdy z właścicieli pojazdów w pewnym momencie myśli gdzie sprzedać auto na złom i wtedy z odpowiedzią przychodzimy my czyli Stacja Demontażu Pojazdów z Dobina. 

 

Jak zezłomować auto w Jastrowiu ? Cena za oddanie auta na szrot ? 

Tak jak pisaliśmy wyżej, jeśli ktoś myśli o oddaniu pojazdu do kasacji to najłatwiej wybrać nas czyli www.kasacja.pl Obsługujemy klientów z całego miasta Jastrowie i okolicznych miejscowości. Proces kasacji przebiega bardzo łatwo dla posiadacza starego auta lub auta które uległo wypadkowi i nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Nasi pracownicy szrotu Dobino są dostępni dla klientów od samego rana i nawet jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu zapewniają odbiór pojazdu do złomowania. 

 

Jak szybko zezłomuje auto w Jastrowiu i za ile ? 

W Jastrowiu nie ma problemu z oddaniem pojazdu do kasacji, a co najważniejsze za oddanie auta na złom klient otrzyma sowite wynagrodzenie. Prawdopodobnie na rynku złomowania pojazdów płacimy najwięcej bez zbędnych formalności. Skontaktujcie się z Nami ! 

 

 

Kasacja pojazdów Jastrowie 

Zadzwoń: +48 500 170 290

09 lutego 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie