Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów oraz skup aut w Kaliszu Pomorskim, jak oddać auto do kasacji ?

 

Nasi klienci często przed telefonem do nas zadają sobie jedno zasadnicze pytanie : Jak oddać auto do kasacji ? Odpowiadamy : Kasacja.pl z Dobina to najlepszy wybór na rynku. Odbieramy auta jak i wszelkiego rodzaju pojazdy do kasacji z Kalisza Pomorskiego, Pruszcza, Dębsko, Prostyni, Mirosławca i okolic.  Mając niepotrzebny pojazd jak najszybciej klient chce oddać go na złom i otrzymać za niego gotówkę i my w tym pomożemy. 

 

Ile płacimy za oddanie pojazdu do kasacji z Kalisza Pomorskiego czy Mirosławca...

 

Płacimy najwięcej, tak krótko można by odpowiedzieć na to zdanie. Pracując w tej branży bardzo długi okres czasu znamy oczekiwania klienta, wiemy jak rozmawiać, jak budować zaufanie klienta i zaproponować najlepszą cenę na rynku. Taka praktyka przejrzystości i uczciwości doprowadziła nas do tego miejsca w którym jesteśmy, a więc lidera wśród stacji demontażu pojazdów na terenie województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, lubuskiego czy też kujawsko-pomorskiego. Auta przeznaczone do kasacji z Mirosławca, Dębska, i Kalisza Pomorskiego odbieramy praktycznie codziennie. 

 

Jak oddać pojazd do kasacji w Mirosławcu, Kaliszu Pomorskim czy Wałczu ? Wybrać kasacja.pl Stacja Demontażu Pojazdów Dobino. 

 

Jeśli jesteście już na naszej stronie to dokonaliście najlepszego możliwego wyboru w oddaniu pojazdu na szrot, złom. Auta czy inne pojazdy odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu, rozliczenie przekazujemy tego samego dnia, a minimum formalności sprawia, że każdy klient opuszcza naszą firmę zadowolony. Istotnym faktem jest to, że klienci do nas wracają ponieważ wiedzą że płacimy najlepiej. Skontaktujcie się już dzisiaj z naszymi pracownikami, a oni sprawnie przeprowadzą Was przez proces oddania pojazdu do kasacji. Nie ważne skąd jesteście czy to Mirosławiec, Dębsko, Wałcz, Kalisz Pomorski czy inna miejscowość Kasacja.pl dotrze wszędzie tam gdzie klient potrzebuje oddać auto na złom. 

 

Kasacja pojazdów Kalisz Pomorski 

Zadzwoń: +48 500 170 290

23 listopada 2021
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie