Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Kołobrzeg - auto złomowanie 

Kołobrzeg, miejscowość położona nad samym morzem Bałtyckim, miejscowość, w której porusza się bardzo duża ilość aut. A jak dużo z tych pojazdów będzie przeznaczona na złomowanie w ciągu najbliższego roku kalendarzowego ? Mamy ogromną nadzieję, że będzie jak najmniej aut powypadkowych, ale pojazdów, które już skończą swoją żywotność na pewno będzie sporo. Nasza Stacja Demontażu Pojazdów oferuje kasacją pojazdów na terenie Kołobrzegu i okolic. Auta, pojazdy czy katalizatory odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. A naszym największym atutem jest prawdopodobnie najlepsza cena za złomowanie auta w Kołobrzegu. 

 

Prawdopodobnie płacimy najwięcej za złomowanie pojazdów w Kołobrzegu ! 

Oddając swój pojazd, auto na szrot na pewno każdy nasz klient myśli o tym, aby cały proces przebiegł sprawnie, zgodnie z prawem, a przede wszystkim aby otrzymać możliwie jak najwięcej pieniędzy za złomowanie. Nasza firma codziennie zapewnia takie warunki, dlatego to każdego dnia nasi kierowcy są w Kołobrzegu i okolicach i odbierają pojazdy do kasacji. Nie zwlekaj dłużej, skontaktuj się z Nami. 

 

Auto Szrot, złomowanie pojazdów, kasacja pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych Kołobrzeg to Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski, nie czekaj dłużej, dzwoń ! 

 

 

 

Kasacja pojazdów Kołobrzeg 

Zadzwoń: +48 500 170 290

09 maja 2022
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie