Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Koronowo - skup aut, złomowanie pojazdów 

W Koronowie oferujemy Państwu również skup pojazdów przeznaczonych do kasacji, a przede wszystkim obsługę na możliwie najwyższym poziomie. W branży złomowanie pojazdów jesteśmy liderem w regionie, a co najważniejsze prawdopodobnie zapłacimy najwięcej za Twój pojazd. Jeśli zastanawiają się Państwo w jaki sposób oddać auto do kasacji lub jak sprawdzić ile pieniędzy otrzymacie za katalizator lub złomowanie pojazdów to poniżej odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. 

 

Ile za złomowanie auta w Koronowie ? 

To jak i inne pytania najczęściej wpisują nasi klienci w wyszukiwarce Google, my teraz postaramy się na nie odpowiedzieć. Od razu chcielibyśmy zaznaczyć, że nie podamy poszczególnej kwoty za auta czy pojazdy na złom, ale możemy zapewnić, że prawdopodobnie za kasację Twojego pojazdu zapłacimy Ci najwięcej w okolicy. Gdy będziesz chciał oddać katalizator do skupu również możesz liczyć na jedną z najlepszych ofert na rynku. Dodatkowo oferujemy transport twojego auta na złom jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu z Koronowa czy okolic. 

 

Kasacja pojazdów Koronowo tylko i wyłącznie z kasacja.pl Najlepsze ceny za skup katalizatorów, skup pojazdów na złom. Wybierając auto szrot w okolicy Koronowa zadzwoń do nas, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony  ! 

 

 

 

Kasacja pojazdów Koronowo, auto szrot

Zadzwoń: +48 500 170 290

09 maja 2022
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie