Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
07 grudnia 2021

KONTAKT

Kasacja pojazdów Koszalin 

Kasacja pojazdów Koszalin i skup aut na złom.. 

 

Mieszkasz w okolicy Koszalina lub innych okolicznych miasteczek i miejscowości ? Chcesz oddać swój stary pojazd na złomowisko ? Skorzystaj z naszej oferty kasacji pojazdów. To wszystko jak i skup katalizatorów oferujemy w Stacji Demontażu Pojazdów Dobino niedaleko Wałcza. Na każdy pojazd, auto przyjdzie czas. Przyjmujemy wszystkie auta z wypadków jak i te które już nie nadają się do dalszej jazdy. 

 

W jaki sposób oddać auto do kasacji w Koszalinie i pobliskich miejscowościach ? 

 

Posiadając już pojazd, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji zastanawiamy się co dalej. Odpowiadamy zatem na Państwa wątpliwości. Nasza firma  po zgłoszeniu telefonicznym, mailowym czy też zgłoszeniu na naszej stronie www jesteśmy w stanie zabrać pojazd do kasacji jeszcze tego samego dnia. Posiadając bogatą flotę aut jesteśmy zapewnić klientom bardzo szybka realizację oddania auta do kasacji z Koszalina, Miastka, Szczecinka czy innych miejscowości w okolicy. 

 

Jakie ceny za oddanie auta do kasacji w Koszalinie ? Cennik kasacji pojazdów w Koszalinie ? 

 

Analizując cały rynek kasacji pojazdów jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny za oddanie auta do kasacji w Koszalinie. Auto odbieramy tego samego dnia po zgłoszeniu i ustaleniu szczegółów. Zapewniamy minimum formalności i najlepsze ceny za kasację pojazdu. Jeśli mieszkasz w Koszalinie, Szczecinku czy Kołobrzegu to Stacja Demontażu Aut w Dobinie jest najlepszym możliwym wyborem oddania auta na złom. Dodatkowo oferujemy skup katalizatorów za ktore oczywiście zapłacimy najlepiej jak możemy. Skontaktujcie się z nami już teraz. 

 

 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów