Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 790 215 220

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Oborniki

Oborniki czyli miejscowość położona w województwie wielkopolskim niedaleko stolicy tego województwa. Codziennie przez Oborniki przejeżdża bardzo wiele aut, ale ile z nich trafi do kasacji pojazdów ? Do Stacji Demontażu Pojazdów trafiają auta powypadkowe, starsze roczniki aut lub inne pojazdy które klient chce zezłomować w Obornikach. Kasacja pojazdów w Obornikach od teraz jest dostępna dla klientów codziennie o każdej porze dnia. 

 

Jak oddać auto do kasacji w Obornikach ? Jaka cena za kasację pojazdów z Obornik ? 

Auto czy pojazd przeznaczony do kasacji w Obornikach odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. Dzieje się tak, dlatego że nasi doświadczeni kierowcy lawet pracują wytrwale każdego dnia i praktycznie zaraz po telefonie dotyczącym kasacji pojazdu są u klienta. Z doświadczenia wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą cenę na rynku za zezłomowanie pojazdu w naszej kasacji pojazdów. Klienci z Obornik nie muszą szukać gdzieś indziej firmy do kasacji tylko wybrać Kasacja.pl a otrzymają prawdopodobnie najwięcej gotówki. 

 

 

Ile otrzymam za oddanie auta do kasacji w Obornikach ? Gdzie oddać stary katalizator w Obornikach. Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski - to jest odpowiedź na twoje pytania. 

 

Kasacja pojazdów Oborniki

Zadzwoń: +48 500 170 290

22 lipca 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie