Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów dla klientów z Rąbino i okolic

Żyjemy w czasach gdzie coraz więcej nowych pojazdów pojawia się na drogach, coraz więcej widzimy nowych aut, dostosowanych pod ekologiczne wymogi Uni Europejskiej, ale czy zastanawialiśmy się co dzieje się z starymi pojazdami ? Gdzie mają trafić stare pojazdy z Rąbina i okolic ? Najczęściej trafiają na złomowisko jednak jaki auto szrot wybrać aby zezłomować swój pojazd w Rąbinie ? 

 

Auto kasacja i auto szrot Rąbino 

Mieszkańcy Rąbina i okolicznych miejscowości nie powinni się długo zastanawiać gdzie zezłomować pojazd, otóż Kasacja Pojazdów Dobino to najlepszy możliwy wybór jaki jest na rynku. Po zgłoszeniu jeszcze tego samego dnia nasza firma odbierze auto do kasacji. Skupujemy wszelkiego rodzaju auta, skupujemy katalizatory, złomujemy pojazdy nie nadające się do użytku, auta powypadkowe i inne. Swoim klientom oferujemy minimum formalności i najlepszą cenę za oddanie auta na złom. 

 

Auto szrot Rąbino, najlepsze ceny za złomowanie pojazdów ! 

Skupowanie pojazdów na złom, sprzedaż części zamiennych, kasacja pojazdów, skup katalizatorów a to w połączeniu z najlepszymi cenami na rynku, sprawnym transportem i szybką wypłatą należności. Kasacja pojazdów Dobino niedaleko Wałcza to najlepszy możliwy wybór dla mieszkańców Rąbina. 

 

Kasacja pojazdów Rąbino

Zadzwoń: +48 500 170 290

03 marca 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie