Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
15 lipca 2022

Zadzwoń: +48 500 170 290

Kasacja pojazdów Recz

Kasacja pojazdów Recz 

Nasza stacja demontażu pojazdów z Dobina oferuje również usługi kasacji pojazdów w miejscowości Recz. Swoją ofertę kierujemy do osób lub firm, które chcą oddać auto na złom z różnych przyczyn. Często zjeżdżają do nas auta powypadkowe, ale również i te których żywot dobiegł końca ze względu na wiek. Kasacja pojazdów w miejscowości Recz z naszą firmą to sprawdzony wybór. Poza kasacją pojazdów oferujemy również skup katalizatorów czy sprzedaż części zamiennych. Dla klientów z miejscowości Recz prowadzimy również skup aut. 

 

Kasacja pojazdów w miejscowości Recz

Firma Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski z Dobina spośród całej konkurencji w branży kasacji pojazdów czy też skupu aut wyróżnia się profesjonalizmem. W dziedzinie kasacji pojazdów wiemy praktycznie wszystko stąd klienci z Recz oddając do nas pojazd do kasacji mają wręcz 100% pewność obsługi na najwyższym poziomie. Auta i inne pojazdy które klient zgłosi do odbioru z miejscowości Recz odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. Zapewniamy minimum formalności, legalną kasację pojazdów i gotówkę od ręki. Z doświadczenia wiemy, że płacimy prawdopodobnie najwięcej w branży kasacji i złomowania pojazdów. 

 

Złomowanie pojazdów i kasacja pojazdów w miejscowości Recz nigdy nie była taka prosta. Kasacja Dobino zapłaci najwięcej za Twój pojazd do kasacji z Reczu. 

 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów