Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
19 października 2021

Zadzwoń: +48 500 170 290

Kasacja pojazdów Sadki, Auto Kasacja

Pojazdy do kasacji odbieramy również z miejscowości Sadki i Nakło nad Notecią

 

Stacja demontażu pojazdów z Dobina skupuje auta do kasacji praktycznie na terenie całego kraju. W obecnych czasach aut czy pojazdów mechanicznych jest bardzo dużo, ludzie dość często wymieniają swoje pojazdy na nowe. My zajmujemy się kasacją tych pojazdów które nie nadają się już do użytku, a klient nie wie co z nimi zrobić. Mając stare auto, czy pojazd zapewne klient zastanawia się jak je dostarczyć do kasacji, dlatego oferujemy bezpłatny transport pojazdu na złom.

 

Jedne z najlepszych cen za kasację pojazdów z miejscowości Sadki oraz Nakło nad Notecią. 

 

Na rynku demontażu pojazdów nasza firma kasacja.pl z Dobina k Wałcza jest już bardzo długi okres czasu, nasi doświadczeni pracownicy wiedzą wszystko o tematyce złomowania aut. Znając rynek, wymagania klientów jak i ich oczekiwania wiemy, że zapewniamy najlepsze ceny za kasację pojazdów z Sadek, Nakła nad Notecią czy Ślesina. Pojazd przeznaczony na złom odbierzemy jeszcze tego samego dnia, a za oddane auto wręczymy ci gotówkę. 

 

Jakie formalności należy spełnić aby oddać pojazd do kasacji w Sadkach ? 

 

Na naszej stronie internetowej kasacja.pl w zakładce oferta mamy wszystko wyjaśnione jakie dokumenty są niezbędne do oddania auta na złom. Jak się z nimi zapoznacie zauważycie, że jest to minimum formalności. Proces realizacji oddania auta na szrot czy inaczej mówiąc do kasacji przebiega bardzo sprawnie, nasi kierowcy jeszcze w ten sam dzień dojeżdżają do Sadek po odbiór auta, a klient otrzymuje od nas pieniądze. Nie zwlekaj zapewnimy ci najlepszą cenę.

 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów