Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Złomowanie i kasacja pojazdów w Szczecinku 

Szczecinek czyli miasto położone w północno zachodniej części naszego kraju, położony na trasie gdzie codziennie setki aut przejeżdżają przez jego granice w drodze nad morze. Z autami w Szczecinku wygląda podobnie, jest ich bardzo dużo jak w każdym większym mieście, jednak ile z tych aut zaraz będzie musiało zostać zezłomowanych ? Statystycznie w każdej z większy miejscowości ok 10% aut w okresie kilku lat trafi na złom z powodu swojego stanu eksploatacji a kolejna części to auta powypadkowe. Wszystkie te auta i pojazdy przeznaczone do kasacji odbieramy w naszej stacji demontażu pojazdów w Dobinie. 

 

Auto kasacja, auto szrot, złomowisko w Szczecinku ? 

Nie muszą Państwo szukać długo jeśli chcecie oddać swój pojazd do złomowania. Jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu odbieramy auta do kasacji z miasta Szczecinek i innych okolicznych miejscowości. Wystarczy wybrać numer telefonu na naszej stronie i skontaktować się z pracownikiem działu obsługi, który umówi dokładną datę odbioru starego pojazdu lub pojazdu po wypadku. Cżęsto zdarza się tak że nasi kierowcy odbierają auta jeszcze tego samego dnia. 

 

Jaka cena za złomowanie auta w Szczecinku ? 

Nie będziemy pisać, że u nas są niskie ceny, a wręcz przeciwnie. Po analizie rynku jesteśmy w stanie powiedzieć, ze płacimy prawdopodobnie najwięcej za oddanie auta do kasacji. Mieszkańcy Szczecinka, którzy szukają szrotu powinni wybrać właśnie kasacja.pl 

 

 

Kasacja pojazdów Szczecinek

Zadzwoń: +48 500 170 290

11 lutego 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie