Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 790 215 220

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Jak oddać auto do kasacji w Wągrowcu i Rogoźnie ?

Auta czy też pojazdy, które na co dzień są użytkowane w okolicy miast takich jak Wągrowiec, Rogoźno czy Oborniki zabieramy do kasacji praktycznie codziennie. Działamy od razu po zgłoszeniu telefonicznym czy też email. Oferujemy swoim klientom skup pojazdów do demontażu za możliwie najlepszą cenę na rynku. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać, a my załatwimy wszelkie formalności związane z oddaniem pojazdu do kasacji, przekonaj się jakie to proste.

 

Oferujemy klientom z Wągrowca, Rogoźna czy Obornik dodatkowo skup katalizatorów !

Tak ! Poza skupowaniem aut, pojazdów i innych do kasacji oferujemy również skup katalizatorów. Gwarantujemy, że odkupimy od ciebie katalizator za prawdopodobnie najlepszą cenę na rynku. Zadzwoń do naszych konsultantów i dowiedz się jak możemy Tobie pomóc. To gdzie mieszkasz nie jest przeszkodą byśmy nie mogli razem współpracować, obsługujemy miasto Wągrowiec, Rogoźno, Obroniki i inne miejscowości w okolicy. 

 

Złomowisko, auto na złom, złomowanie pojazdów.. Jeśli to wpisujesz mieszkając w Wągrowcu i okolicach to skontaktuj się z nami kasacja.pl ! 

Skontaktuj się z Nami ! Oferujemy minimum formalności, prawdopodobnie najlepsze ceny na rynku i profesjonalną obsługę. Czekamy na kontakt. 

 

Kasacja pojazdów Wągrowiec

Zadzwoń: +48 500 170 290

15 grudnia 2021
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie