Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
04 kwietnia 2023

Zadzwoń: +48 500 170 290

Kasacja pojazdów Wyrzysk 

Kasacja pojazdów Wyrzysk

Tak, nasza firma obsługuje cały teren w okolicach miasta Wyrzysk i okolic. Klienci, którzy zgłoszą u nas chęć oddania pojazdu do kasacji jeszcze tego samego dnia mogą liczyć na odbiór. W naszej stacji demontażu pojazdów oferujemy klientom z Wyrzyska kasację pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych. Nasi doświadczeni w branży kasacji pracownicy pomogą każdemu i gwarantujemy obsługa jest na najwyższym poziomie. 

 

Skup aut, kasacja pojazdów i złomowanie aut w Wyrzysku

Szukasz najbliższego szrotu na którym zezłomujesz swoje auto ? Jesteś z Wyrzyska, gminy Wyrzysk i okolic ? Nie zwlekaj dłużej już dzisiaj zadzwoń do nas do kasacji pojazdów Wyrzysk i umów odbiór auta.  Z naszych informacji wynika, że jesteśmy w stanie zapłacić najwięcej na rynku za zezłomowanie pojazdu. Nie ważne czy to auto które już z racji wieku nie jest sprawne, czy to auto powypadkowe lub inne pojazdy oddane do naszej kasacji z Wyrzyska zostanie w sposób legalny zezłomowany. 

 

Kasacja pojazdów Wyrzysk. Najlepszy możliwy wybór w Wyrzysku odnośnie złomowanie pojazdów, skupu aut, skupu katalizatorów czy szukania części zamiennych do samochodu. 

 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów