Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 790 215 220

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów w Złotowie ? Tak ! 

Wielu naszych klientów zastanawia się jak my to robimy będąc w tylu miejscach jednocześnie.. Nie jesteśmy magikami a jedynie profesjonalistami w swojej dziedzinie a więc kasacji pojazdów. Firma nasza mieście się jak wszystkim wiadomo w Dobinie co jednak nie sprawia nam problemu w odbieraniu pojazdów do kasacji ze Złotowa czy innych okolicznych miejscowości. 

 

Jaką kasację pojazdów w Złotowie wybrać ? Kasacja Dobino to jest poprawna odpowiedź. 

Stacja Demontażu pojazdów Sebastian Kurowski zajmuje się jak pewnie wiecie kasacją pojazdów, złomowaniem czy jak inni to nazywają demontażem pojazdów. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy również skup katalizatorów czy sprzedaż części zamiennych. Często klienci ze Złotowa czy okolic nazywają nas po prostu szrot Dobino jak potocznie zwykło się mówić. Wybierając naszą ofertę kasacji pojazdów Złotów otrzymują Państwo gwarancję jakości i terminowy odbiór pojazdu do kasacji. 

 

Płacimy prawdopodobnie najwięcej za oddanie pojazdu do kasacji w Złotowie, auto szrot, złomowanie pojazdów, sprzedaż części zamiennych czy skup katalizatorów, dostępne od ręki dla klientów ze Złotowa. 

 

Kasacja pojazdów Złotów 

Zadzwoń: +48 500 170 290

30 czerwca 2022
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie