Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Żnin - auto kasacja, złomowanie, skup katalizatorów

Mieszkańcy Żnina i okolic, którzy szukają zaufanej firmy do zezłomowania swojego auta, czy też sprzedaży katalizatora lub kupna części zamiennych znajdą to wszystko w firmie Stacja Demontażu Pojazdów Dobino Sebastian Kurowski. Można się zastanawiać, dlaczego akurat firma z okolic Wałcza ma odebrać auto przeznaczone na szrot z okolic Żnina.. i na to postaramy się odpowiedzieć poniżej. 

 

Kasacja pojazdów w Żninie tylko z naszą firmą. Auto kasacja Żnin, złomowanie, auto szrot..

Dla naszych klientów przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę wśród skupów aut przeznaczonych do kasacji. Zaczniemy od tego, że firma Kasacja.pl posiada rozbudowaną flotę aut, które jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu będą w stanie przyjechać po auto do kasacji i przetransportować je do Dobina. Cały proces kasacji przebiega bardzo sprawnie od momentu zgłoszenia do wypłaty gotówki czasami mija tylko kilka godzin. Oferujemy również minimum formalności, ale dbamy o to aby cały proces był wykonany zgodnie z obowiązującymi normami w branży złomowania aut. 

 

Jak oddać pojazd do Kasacji w Żninie ? Jak zezłomować stare auto w Żninie ? 

Nasi klienci często zadają sobie te pytania.. Kiedy ich wymarzone auto/pojazd przestaje niestety nadawać się do dalszej eksploatacji należy stanąć przed wyborem firmy, która ten pojazd od nas odkupi i przeznaczy do kasacji. Złomowanie auta jak potocznie przyjęło się nazywać ten proces zachodzi u nas praktycznie codziennie, codziennie nasi kierowcy zwożą pojazdy do kasacji z wielu miejscowości, w tym Żnina. Aby oddać pojazd do kasacji należy skontaktować się z naszymi pracownikami, najszybciej jest wejść w zakładkę kontakt i tam znajdzie się wszelkie informacje. Pracownicy po kontakcie z klientem ustalają wszelkie szczegóły i tak oto auto na szrot z Żnina zostanie zezłomowane, a mieszkaniec Żnina czy okolic otrzyma od nas pieniądze i będzie zadowolony. 

 

 

Kasacja pojazdów Żnin

Zadzwoń: +48 500 170 290

22 marca 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie