Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. 67 258 73 79

tel. +48 500 170 290

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Skup aut i kasacja pojazdów w Nakle nad Notecią 

Nasza firma oferuje klientom z Nakła nad Notecią, Sadek, Śmielina, Samostrzela czy też Szubina skup aut za gotówkę czy kasację pojazdów. Wiele się słyszy o tym, że w okresie gdzie nasze pojazdy zbliżają się do końca swojej drogi to nie wiadomo gdzie zezłomować aut zgodnie z prawem. Kasacja.pl oferuje klientom sprawną obsługę z minimum formalności, ale z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących złomowanie pojazdów. Działamy w branży złomowania aut wiele lat i wiemy jak sprostać oczekiwaniom klientów. 

 

Kasacja pojazdów u Jacka czy Kasacja.pl dla klientów z Nakła nad Notecią ? 

Każdy z nas codziennie staje przed dylematami co jest rzeczą normalną i często spotykaną jednak jak dokonać prawidłowego wyboru ? Na to pytanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednak jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące złomowanie pojazdów. Chcąc oddać auto na szrot wybór jest oczywisty, jest to Stacja Demontażu pojazdów z Dobina niedaleko Wałcza. Obsługujemy klientów z Nakła, Sadek i innych okolic. Co najważniejsze oferujemy transport pojazdu jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu, wypłatę od ręki i prawdopodobnie płacimy najwięcej na rynku ! Wybór jest oczywisty ? Teraz zadzwoń do nas i ustal szczegóły z naszymi pracownikami. 

 

Kasacja pojazdów Nakło nad Notecią, złomowanie aut, skup aut, auto szrot, skup katalizatorów czy też części zamienne = Kasacja.pl 

Jeśli trafiłeś już na naszą stronę to zapewniamy był to najlepszy możliwy wybór z możliwych. Chwyć za telefon i skontaktuj się z Nami a być może jeszcze dzisiaj odbierzemy Twój pojazd przeznaczony do kasacji z Nakła, Sadek, Ślesina czy okolic. 

 

Skup aut i kasacja pojazdów Nakło nad Notecią 

Zadzwoń: +48 500 170 290

14 marca 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie