Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

ZAMÓW WYCENĘ

ZAMÓW ODBIÓR

UPOWAŻNIENIE

Zobacz wszytkie

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kasacja pojazdów Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie to kolejne miasto w jakim oferujemy nasze usługi dotyczące kasacji pojazdów. Często proces kasacji pojazdów przez klientów nazywany jest też potocznie złomowanie pojazdów, a większość z naszych klientów mówi na takie miejsca jak my po prostu szrot. Pojęcie auto szrotu używane jest najpewniej z tego tytułu, że w naszej stacji demontażu pojazdów Dobino znajdzie się różnego rodzaju części samochodowe i inne elementy samochodowej karoserii czy wyposażenia. Dla klientów z Strzelce Krajeńskie również oferujemy całą naszą ofertę, a więc kasacja pojazdów, skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych. 

 

Skup pojazdów, auto szrot, złomowanie pojazdów Strzelce Krajeńskie 

Nasi klienci czy są oni z miejscowości Strzelce Krajeńskie czy też innych okolicznych miejscowości mają pewność, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie. Proces kasacji pojazdu w naszej firmie jest przede wszystkim legalny, przeprowadzony sprawnie i szybko, a co najważniejsze dla naszych klientów prawdopodobnie płacimy najwięcej za oddanie pojazdu na złom. Auta do kasacji z Strzelce Krajeńskie odbieramy jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu. 

 

Kasacja pojazdów Strzelce Krajeńskie - skup katalizatorów, sprzedaż części zamiennych. Stacja Demontażu Pojazdów Dobino. 

 

Skup pojazdów, kasacja pojazdów Strzelce Krajeńskie

Zadzwoń: +48 500 170 290

18 sierpnia 2022
Stacja demontażu pojazdów Dobino kasujemy każdy pojazd
Stacja demontażu pojazdów w Dobinie