Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
01 lipca 2024

Zadzwoń: +48 500 170 290

Złomowanie aut Chodzież 

Złomowanie aut w Chodzieży - Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski

 

Złomowanie aut to proces, który może być nieunikniony dla wielu właścicieli pojazdów. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej Stacji Demontażu Pojazdów, takiej jak ta prowadzona przez Sebastiana Kurowskiego dla klientów z Chodzieży. 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FIRMY USŁUGI SEBASTIANA KUROWSKIEGO?

 

Stacja Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski oferuje kompleksowe usługi związane z złomowaniem aut w Chodzieży i okolicach. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi, możesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie zutylizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami, dbając jednocześnie o środowisko.

 

Współpraca z Stacją Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski to również gwarancja szybkiej i sprawnie przeprowadzonej procedury złomowania auta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezproblemowo i bez zbędnych opóźnień.

 

Jeśli więc zastanawiasz się nad złomowaniem swojego pojazdu, warto skontaktować się ze Stacją Demontażu Pojazdów Sebastian Kurowski w Chodzieży. Profesjonalna obsługa i kompleksowe podejście do klienta to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa dla Ciebie oraz dla środowiska.

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów