Stacja demontażu pojazdów w Dobinie
10 czerwca 2024

Zadzwoń: +48 500 170 290

Złomowanie pojazdów Piła 

 

Złomowanie pojazdów Piła - gdzie oddać swój stary samochód?

 

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się złomowaniem pojazdów w Pile?

 

 

Czy wiesz, że posiadanie nieużywanego, zdezelowanego samochodu na posesji może stanowić problem zarówno dla Ciebie, jak i dla otoczenia? W takiej sytuacji warto rozważyć złomowanie pojazdu. W Pile istnieje wiele firm, które oferują profesjonalne usługi w zakresie recyklingu i złomowania aut, ale tylko u nas znajdziesz to czego szukasz - prawdopodobnie najlepsza cena, minimum formalności, szybki czas realizacji ! 

 

Dzięki odpowiedniemu demontażowi pojazdu, można przyczynić się do ochrony środowiska oraz pozyskać dodatkowe środki finansowe. W procesie złomowania samochodu ważne jest, aby skorzystać z usług legalnej firmy, posiadającej odpowiednie certyfikaty oraz doświadczenie.

 

Złomowanie pojazdów w Pile to szybki i bezpieczny sposób pozbycia się starego auta. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, która zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wyrejestrowaniem pojazdu i jego demontażem.

 

Nie zwlekaj i dbaj o środowisko - oddaj swój stary samochód do profesjonalnego złomowania już dziś! Kasacja pojazdów Dobino ! 

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Zobacz wszytkie

UPOWAŻNIENIE

ZAMÓW ODBIÓR

ZAMÓW WYCENĘ

Kasacja samochodów osobowych ciężarowych i autobusów Dobino

tel. +48 500 170 290
tel. +48 67 258 73 79 

e-mail: kasacja4@o2.pl

ul. Dobino 66, 78-600 Wałcz

Zapraszamy na: 

Stacja demontażu pojazdów Dobino.

Sprzedaż części i skup katalizatorów

Kasacja pojazdów:

- Osobowych

- Ciężarowych

- Autobusów